– Denne utgivelsen viser den kollektive styrken i redaksjonene til Amedia og våre partneraviser i +Alt, sier Mathias Bergquist som er produkteier for nyhetstjenesten Alt.
Foto: Amedia
Amedia med stort påskemagsin på papir
Inneholder redaksjonelt innhold fra 17 forskjellige aviser.
Denne artikkelen er over ett år gammel og kan derfor inneholde utdatert informasjon.
Denne påsken får Amedias papiravisabonnenter et påskemagasin med innhold fra 17 forskjellige aviser levert i postkassen, skriver mediekonsernet i en pressemelding.
Påskemagasinet blir levert i postkassene til rundt 220.000 abonnenter i 82 aviser over hele landet.
– Denne utgivelsen viser den kollektive styrken i redaksjonene til Amedia og våre partneraviser i +Alt. Med et trykt opplag på 350.000 eksemplarer, er dette blant de største redaksjonelle papirutgivelsene i Norge, sier Mathias Høibakk Bergquist, produkteier for nyhetstjenesten Alt i Amedia.
For dem som foretrekker et digitalt format, har påskemagasinet vært tilgjengelig som e-avis fra forrige søndag.
Nylige artikler
KI-bonanza: Dette er tabbene vi husker
Se video fra PFU-møtet
Følg PFU-møtet direkte
Har satt julerekord
Avisene han har ansvaret for har fått seks PFU-fellelser i 2025
Mest leste artikler
Tusenvis av skjermdumper: – Aldri fått et eneste krav
Julebord i London og bonuser til alle ansatte
NTB-advokaten og redaktøren har selv delt skjermdumper
NTB forstår ikke hvordan internett fungerer
Redaktøren vurderer å betale NTB-krav for politiker: – Får heller se på hvor mye jeg skal bruke på NTB-abonnement